V-TAC VT-40131 Пендел 3D E27 250мм
50.08 € (97.95 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 50.08 € (97.95 лв.) |
49.58 € (96.97 лв.) |
49.08 € (95.99 лв.) |
48.58 € (95.01 лв.) |
48.08 € (94.04 лв.) |
47.58 € (93.06 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7256 |
| Мощност | Max. 60W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157640633 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.415 |
| Съвместимост | Крушки E27 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Лесен монтаж |
| Материал | Стъкло |
| Дължина на кабела | 850 мм |
| Дължина | 850 мм |
| Диаметър | 220 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-40501 Дървен Пендел E27 Дърво Хром Кръг D350 x 450mm
Налично
Milagro MLP6542 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 5xE27 Circle
Налично
Milagro ML6374 CASINO WHITE/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6447 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Maytoni P140-PL-110-1-N Пендел Fermi
Налично
Maytoni MOD547PL-25CH Пендел Dallas
Налично

Все още няма отзиви.