Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
96.12 € (187.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 96.12 € (187.99 лв.) |
95.16 € (186.12 лв.) |
94.20 € (184.24 лв.) |
93.24 € (182.36 лв.) |
92.28 € (180.48 лв.) |
91.31 € (178.59 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761365 |
| ШИРИНА (mm): | 700 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.94kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.52kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 26.6 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6135 LISA BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro ML6138 Висяща лампа LISA WHITE 1xE27 18см
Налично
Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro ML6139 Висяща лампа LISA WHITE 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3738 Стъклен Пендел Светло Прозрачен Ф180
Налично
Milagro MLP6446 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP8817 Висяща лампа CAPRI 1xG9
Налично
Milagro MLP7754 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 1xGX53
Налично
Milagro ML436 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 1x5W LED
Налично
Zambelis 2070 Пендел LED 3000K 3920Lm Димиращ 49W 220V
Налично

Все още няма отзиви.