V-TAC VT-3738 Стъклен Пендел Светло Прозрачен Ф180
28.22 € (55.19 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 28.22 € (55.19 лв.) |
27.94 € (54.65 лв.) |
27.66 € (54.10 лв.) |
27.37 € (53.53 лв.) |
27.09 € (52.98 лв.) |
26.81 € (52.44 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7185 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611114 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 180 x 230 x1110 мм |
| Материал | Стъкло + Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3738 Стъклен Пендел Светло Прозрачен Ф180
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6498 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 3xE14
Налично
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP7959 Висяща лампа МЕРИДИАНО 1xE27
Налично
Milagro MLP8825 Висяща лампа LINES 1xE27
Налично
Milagro MLP6287 Висяща лампа VIDAR BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Vivalux VIV002386 Полилей CILINDRO 18/7502 Ø120 мм
Налично

Все още няма отзиви.