Milagro MLP6446 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 1xE27
86.41 € (169.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 86.41 € (169.00 лв.) |
85.55 € (167.32 лв.) |
84.68 € (165.62 лв.) |
83.82 € (163.94 лв.) |
82.95 € (162.24 лв.) |
82.09 € (160.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764465 |
| ШИРИНА (mm): | 350 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 350 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 350 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | Бяло злато |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.48kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.05kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 41 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP64500 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP6451 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6434 ALMERIA SILVER/BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6439 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004868 LED полилей MAREA LED 60W хром CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Milagro MLP5518 Lampa wisząca CLIFF WHITE 1xE27
Налично
Milagro ML8789 GALAXIA BLACK 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML7947 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 93W
Налично
Milagro MLP6523 Висяща лампа LIMA BLACK 3xE14
Налично
Zambelis 180030-D ЛЕД Пендел 3000K Димиращ 135W 220V
Налично

Все още няма отзиви.