Milagro MLP8817 Висяща лампа CAPRI 1xG9
45.50 € (88.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 45.50 € (88.99 лв.) |
45.05 € (88.11 лв.) |
44.59 € (87.21 лв.) |
44.14 € (86.33 лв.) |
43.68 € (85.43 лв.) |
43.23 € (84.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788171 |
| ШИРИНА (mm): | 160-1500mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 120mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| МОЩНОСТ: | 1xG9 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.45kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.68kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 17 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8817 Висяща лампа CAPRI 1xG9
Налично
Milagro MLP8818 Висяща лампа CAPRI 3xG9
Налично
Milagro EKS0421 CAPRI Неутрален цвят 4000k
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8023 16W LED Висяща Декоративна Лампа 860*300 Златно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10090 LED Осветител 32W Висящ (43*100) 3000К Бяло Тяло С Дърво
Налично
Milagro ML3788 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Maytoni MOD877PL-L110W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 110W IP20
Налично
Zambelis 1517 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Vivalux VIV000778 Пендел стандартен 31101 черен
Налично

Все още няма отзиви.