Vivalux VIV004865 LED полилей LOARA LED 27W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Новите декоративни LED осветителни тела с марка VIVALUX са елегантна комбинация от метал със силиконов дифузер и с възможност за избор на цветна температура 3000K/4000K/6000K Полилеите от серията LOARA LED са с проволки за регулиране на височината на окачване
74.14 € (145.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 74.14 € (145.01 лв.) |
73.40 € (143.56 лв.) |
72.66 € (142.11 лв.) |
71.92 € (140.66 лв.) |
71.17 € (139.20 лв.) |
70.43 € (137.75 лв.) |
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LOARA LED |
| Мощност(W) | 27W |
| Светлинен поток (lm) | 1182lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 80x880x1200mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004866 LED полилей LOARA LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Vivalux VIV004865 LED полилей LOARA LED 27W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7997 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Регулируемо Въже Touch On/Off Кафяво Тяло 3000K
Налично
Milagro ML438 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 3x5W LED
Налично
Milagro ML5715 Висяща LED лампа GOLDIE 5x5W
Налично
Milagro ML447 CUBO 24W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MOD877PL-L60W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 60W IP20
Налично
Maytoni MOD877PL-L70W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 70W IP20
Налично

Все още няма отзиви.