Milagro ML438 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 3x5W LED
75.67 € (148.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 75.67 € (148.00 лв.) |
74.91 € (146.51 лв.) |
74.16 € (145.04 лв.) |
73.40 € (143.56 лв.) |
72.64 € (142.07 лв.) |
71.89 € (140.60 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5907377244387 |
| ШИРИНА (mm): | 500 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 170mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 100mm |
| МОЩНОСТ: | 15W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1050lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78305 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.04kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.26kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 53 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 16 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 12 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 6бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 13.85kg |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML438 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 3x5W LED
Налично
Milagro ML436 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 1x5W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3931 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 25×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-6903 LED Осветител 48W Висящ Димиращ Бял 3000K
Налично
Milagro ML8421 GALAXIA GOLD 26W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8864 Висяща LED лампа Saturno Black 65W
Налично
Milagro ML182 ВИСЯЩА ЛАМПА КАРБОН 1X5W LED
Налично
Maytoni MOD877PL-L110W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 110W IP20
Налично

Все още няма отзиви.