Milagro ML447 CUBO 24W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
175.37 € (342.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 175.37 € (342.99 лв.) |
173.62 € (339.57 лв.) |
171.86 € (336.13 лв.) |
170.11 € (332.71 лв.) |
168.36 € (329.28 лв.) |
166.60 € (325.84 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5907377244479 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 600-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 70mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 23mm |
| МОЩНОСТ: | 24W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1680 lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.33kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.03kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 66 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML447 CUBO 24W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
VITO 3242260 Външно Градинско Осветление CUBO 220V 1xE27 IP44 Пластмаса Черно
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8506 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Син Абажур
Налично
Milagro ML3806 ВИСЯЩА ЛАМПА CAPPIO 36W LED
Налично
Milagro ML7951 Висяща LED лампа TESORO BLACK 48W
Налично
Milagro ML7947 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 93W
Налично
Zambelis 2002 Лед Пендел 3000K 3600Lm 45W
Налично
Zambelis 2017 LED Пендел 3000K 2880Lm 36W
Налично

Все още няма отзиви.