V-TAC VT-3839 Пендел Хром С Хромиран Кабел
37.80 € (73.93 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.80 € (73.93 лв.) |
37.42 € (73.19 лв.) |
37.04 € (72.44 лв.) |
36.67 € (71.72 лв.) |
36.29 € (70.98 лв.) |
35.91 € (70.23 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7251 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157616744 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.9 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø250 x 1300 мм |
| Материал | Метал + Стъкло |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-40531 Дървен Пендел E27 Дърво Голям Ринг D330 x H220мм
Налично
Milagro MLP7695 Висяща лампа HARALD GOLD/NAY BLUE 1xE27
Налично
Milagro MLP5438 Висяща лампа VENEZIA WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
Налично
Maytoni MOD102PL-L42W ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 42W IP20
Налично
Zambelis 20128 Пендел LED 3000K 3600Lm Димиращ 48W 220V
Налично

Все още няма отзиви.