V-TAC VT-40531 Дървен Пендел E27 Дърво Голям Ринг D330 x H220мм
57.96 € (113.36 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 57.96 € (113.36 лв.) |
57.38 € (112.23 лв.) |
56.80 € (111.09 лв.) |
56.22 € (109.96 лв.) |
55.64 € (108.82 лв.) |
55.06 € (107.69 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-3200 |
| Мощност | Max. 60W |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.213 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC |
| Размери | Ø330 x H220мм |
| Материал | Дървено покритие |
| Дължина на кабела | 1 м. |
| Дължина | 1 м. |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-40531 Дървен Пендел E27 Дърво Голям Ринг D330 x H220мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3112 GU10 Гипсов Корпус Окачен Черно Дъно
Налично
Milagro ML7674 Тръбен пръстен надвес Бял 1xGU10 3-кръгово приспособление
Налично
Milagro MLP6585 Висяща лампа SOFIA MIX 3xE27
Налично
Milagro ML6362 NAPOLI WHITE/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Zambelis 17008 Пендел LED 2700K 150L 3W
Налично
Vivalux VIV000695 Полилей FAZZOLETTO 51314 стационарен Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.