Milagro MLP5438 Висяща лампа VENEZIA WHITE 3xE27
124.24 € (242.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 124.24 € (242.99 лв.) |
123.00 € (240.57 лв.) |
121.76 € (238.14 лв.) |
120.51 € (235.70 лв.) |
119.27 € (233.27 лв.) |
118.03 € (230.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754381 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 160 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.82kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.58kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 45бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5449 Аплик VENEZIA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP5450 Висяща лампа VENEZIA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP5438 Висяща лампа VENEZIA WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP5436 Аплик VENEZIA WHITE 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10080 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 3000K
Налично
Milagro ML188 ALBA 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML065 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 60W LED + ДИСТАНЦИОННО
Налично
Milagro MLP7471 Висяща лампа SOLO SAWN BLACK / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 5x mini GU10
Налично
Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP6802 DELFINKA FINKA MiniMini висяща лампа 1xE27
Налично

Все още няма отзиви.