Milagro MLP5437 Висяща лампа VENEZIA WHITE 1xE27
56.24 € (110.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 56.24 € (110.00 лв.) |
55.68 € (108.90 лв.) |
55.12 € (107.81 лв.) |
54.55 € (106.69 лв.) |
53.99 € (105.60 лв.) |
53.43 € (104.50 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754374 |
| ШИРИНА (mm): | 140 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 160 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.50kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.90kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 135бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5451 Висяща лампа VENEZIA BLACK 3xE27
Налично
Milagro MLP5450 Висяща лампа VENEZIA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP5437 Висяща лампа VENEZIA WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP5438 Висяща лампа VENEZIA WHITE 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 4102440 ВЪНШНО ОКАЧЕНО ОСВЕТЛИТЕЛНО ТЯЛО ART 250 1xE27 3D АРТ ШАМПАНСКО, ИЗРАБОТЕНО ОТ СТЪКЛО
Налично
V-TAC VT-10080 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 3000K
Налично
Milagro MLP6222 Висяща лампа CLARK BLACK/GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP8367 Висяща лампа SOMBRA CLEAR 1xE27
Налично
Milagro MLP8369 Висяща лампа SOMBRA MIX 3xE27
Налично

Все още няма отзиви.