Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
336.43 € (658.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 336.43 € (658.00 лв.) |
333.07 € (651.43 лв.) |
329.70 € (644.84 лв.) |
326.34 € (638.27 лв.) |
322.97 € (631.67 лв.) |
319.61 € (625.10 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788454 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 11xG9 max 8W LED |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 11 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 6.58kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8842 Висяща лампа MONZA BLACK 7xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8838 Висяща лампа MONZA BLACK 1xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP6332 MONZA BLACK/GOLD 1xG9 8W аплик
Налично
Milagro MLP6334 Висяща лампа MONZA BLACK/GOLD 3xG9 8W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6243 Висяща лампа FARO BLACK/WOOD 3xE27
Налично
Milagro MLP8367 Висяща лампа SOMBRA CLEAR 1xE27
Налично
Milagro ML405 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 24W LED
Налично
Milagro MLP7471 Висяща лампа SOLO SAWN BLACK / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 5x mini GU10
Налично
Maytoni MOD044-PL-01-N Пендел Blues
Налично
Vivalux VIV000698 Полилей FAZZOLETTO 51317 стационарен Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.