Milagro MLP8416 Висяща лампа REFLEX 3xE14
130.89 € (256.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 130.89 € (256.00 лв.) |
129.58 € (253.44 лв.) |
128.27 € (250.87 лв.) |
126.96 € (248.31 лв.) |
125.65 € (245.75 лв.) |
124.35 € (243.21 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693784166 |
| ШИРИНА (mm): | 400mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 170mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 170mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.35kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.75kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 27 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8414 Висяща лампа REFLEX fi 250 1xE27
Налично
Milagro MLP8416 Висяща лампа REFLEX 3xE14
Налично
Milagro MLP8415 Висяща лампа REFLEX 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3792 Пендел Хромиран Купол Светло Роза Кабел
Налично
V-TAC VT-40511 Дървен Пендел E27 Дърво D350 x H310мм
Изчерпан
V-TAC VT-14987 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
Milagro MLP64300 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP8288 Висяща лампа BETA NAVY BLUE/GOLD 1xE27 35см
Налично
Vito 4102110 Пендел за таван MOLDE-0 MOON.GREY-PEARL.WHITE 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.