Milagro MLP8414 Висяща лампа REFLEX fi 250 1xE27
54.20 € (106.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 54.20 € (106.01 лв.) |
53.66 € (104.95 лв.) |
53.12 € (103.89 лв.) |
52.57 € (102.82 лв.) |
52.03 € (101.76 лв.) |
51.49 € (100.71 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693784142 |
| ШИРИНА (mm): | 250mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.89kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.2kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8414 Висяща лампа REFLEX fi 250 1xE27
Налично
Milagro MLP8413 Висяща лампа REFLEX fi 170 1xE14
Налично
Milagro MLP8416 Висяща лампа REFLEX 3xE14
Налично
Milagro MLP8412 Аплик REFLEX 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-6935 LED Осветител 17W Висящ 4000K
Налично
Milagro ML3806 ВИСЯЩА ЛАМПА CAPPIO 36W LED
Налично
Milagro ML188 ALBA 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro MLP8791 Висяща лампа HUDSON BLACK 1xGU10
Налично
Zambelis 18138-B Пендел 3x5W LED 3000K 5W
Налично

Все още няма отзиви.