Milagro MLP8834 Висяща лампа ALEXANDER 5xGX53
148.79 € (291.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 148.79 € (291.01 лв.) |
147.30 € (288.09 лв.) |
145.81 € (285.18 лв.) |
144.33 € (282.28 лв.) |
142.84 € (279.37 лв.) |
141.35 € (276.46 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788348 |
| ШИРИНА (mm): | 1020mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 90mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 200-900 |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 90mm |
| МОЩНОСТ: | 5xGX53 12W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.60kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.10kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 110 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 11 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8832 Висяща лампа ALEXANDER 3xGX53
Налично
Milagro MLP8834 Висяща лампа ALEXANDER 5xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3726 Стъклен Пендел Кафяво Прозрачно Стъкло
Изчерпан
V-TAC VT-3764 Пендел Черна Шапка Основа Дърво Малък Ф250
Изчерпан
Milagro MLP6585 Висяща лампа SOFIA MIX 3xE27
Налично
Milagro MLP6800 RYBKA MiniMini висяща лампа 1xE27
Налично
Vivalux VIV002607 Полилей CONO NERO 20/8401
Налично
Vivalux VIV000755 Пендел асансьор стандартен 30157 зелен
Налично

Все още няма отзиви.