Milagro MLP6585 Висяща лампа SOFIA MIX 3xE27
128.33 € (250.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 128.33 € (250.99 лв.) |
127.05 € (248.49 лв.) |
125.76 € (245.97 лв.) |
124.48 € (243.46 лв.) |
123.20 € (240.96 лв.) |
121.91 € (238.44 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765851 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.27kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.88kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 53 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 12бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP65800 Висяща лампа SOFIA SMOKED 3xE27
Налично
Vivalux VIV004217 Фенер SOFIA H005 античен месинг IP44
Налично
Vivalux VIV004218 Фенер SOFIA PS005 червена патина IP44
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3937 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 25×19 Топло Бяла Светлина
Налично
Milagro MLP5510 Висяща лампа WEST BLACK 3xGU10
Налично
Milagro MLP8371 Висяща лампа SOMBRA AMBER 3xE27
Налично
Milagro MLP7580 ZIGGY WHITE Gold/Бутилка зелена висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP7994 Висяща лампа VIMINI NATURAL WOOD 1xE27
Налично
Zambelis 20120 Пендел LED 3000K 1600Lm 20W
Налично

Все още няма отзиви.