Milagro ML241 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
198.38 € (388.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 198.38 € (388.00 лв.) |
196.40 € (384.13 лв.) |
194.41 € (380.23 лв.) |
192.43 € (376.36 лв.) |
190.44 € (372.47 лв.) |
188.46 € (368.60 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693732419 |
| ШИРИНА (mm): | 390 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 390 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 225mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 390mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.12kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 6.55kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 45 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML3788 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3787 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3789 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 1xE14
Налично
Milagro ML241 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7998 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Черно Тяло 3000K
Налично
Vito 2026400 LED LIGHTING PENDANT FIXTURE WAVE φ600*H180 48W 3xCCT-DIP SWITCH WHITE
Налично
Milagro MLP8664 Висяща лампа ELICA 1xE27
Налично
Maytoni MOD057PL-L54W4K ЛЕД Пендел Cosmos 220V 4000K 54W IP22
Налично
Zambelis 2062 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично

Все още няма отзиви.