Milagro ML3787 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
201.45 € (394.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 201.45 € (394.00 лв.) |
199.44 € (390.07 лв.) |
197.42 € (386.12 лв.) |
195.41 € (382.19 лв.) |
193.39 € (378.24 лв.) |
191.38 € (374.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693737872 |
| ШИРИНА (mm): | 650 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 210 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 210mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.62kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.72kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 86 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML241 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3787 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3789 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 1xE14
Налично
Milagro ML3786 СТЕНА STARLIGHT 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8817 Висяща лампа CAPRI 1xG9
Налично
Milagro MLP4179 Висяща лампа WILL WHITE 1xE27
Налично
Milagro ML8816 Висяща лампа LUGANO GOLD 3xE14
Налично
Zambelis 20143 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Zambelis 1616 Пендел LED 3000K Dimmable 60W
Налично

Все още няма отзиви.