V-TAC VT-3764 Пендел Черна Шапка Основа Дърво Малък Ф250
37.49 € (73.32 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.49 € (73.32 лв.) |
37.12 € (72.60 лв.) |
36.74 € (71.86 лв.) |
36.37 € (71.13 лв.) |
35.99 € (70.39 лв.) |
35.62 € (69.67 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-75356 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611374 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 350 x 300 x 1100 мм |
| Материал | Желязо + Дървен връх |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7999 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Бяло Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP7695 Висяща лампа HARALD GOLD/NAY BLUE 1xE27
Налично
Milagro MLP6452 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6538 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 1xE27
Налично
Maytoni P021PL-L10W ЛЕД Пендел Ray 220V 3000K 10W IP20
Налично
Maytoni P033PL-01CH Пендел Festa
Налично

Все още няма отзиви.