Milagro MLP6800 RYBKA MiniMini висяща лампа 1xE27
49.60 € (97.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 49.60 € (97.01 лв.) |
49.10 € (96.03 лв.) |
48.61 € (95.07 лв.) |
48.11 € (94.09 лв.) |
47.62 € (93.14 лв.) |
47.12 € (92.16 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693768005 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | MULTIKOLOR |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.53kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.70kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 41 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6809 Полилей RYBKA MiniMini 3xE14
Налично
Milagro MLP6803 RYBKA MiniMini аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6806 RYBKA MiniMini аплик 1xE14
Налично
Milagro MLP6800 RYBKA MiniMini висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14997 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-10078 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Черно 3000K
Налично
Milagro MLP4361 Висяща лампа JACK 5xE27 Орех
Налично
Milagro MLP8375 Lampa wisząca SOMBRA SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP6583 Висяща лампа SOFIA SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP6290 Висяща лампа TERRA 1xE27
Налично

Все още няма отзиви.