Milagro MLP7726 Висяща лампа JOKER NAVY BLUE/GOLD 3xGU10
96.63 € (188.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 96.63 € (188.99 лв.) |
95.66 € (187.09 лв.) |
94.70 € (185.22 лв.) |
93.73 € (183.32 лв.) |
92.76 € (181.42 лв.) |
91.80 € (179.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693777267 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 425mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | GRANATOWY / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.37kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.77kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 66 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 9 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6123 JOKER BLACK/GOLD аплик 1xGU10
Налично
Milagro MLP8916 Висяща лампа JOKER BLACK/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP6301 JOKER WHITE/WOOD висяща лампа 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML342 Висяща LED ЛАМПА RAY 36W
Налично
Milagro MLP7901 Висяща лампа LINCOLN BLUE/GOLD 1xE27 45см
Налично
Milagro MLP7353 Висяща лампа ULTIMO WHITE 3xE27
Налично
Vivalux VIV004612 LED полилей ANGEL LED 41W 4000K
Налично
Maytoni P225-PL-400-N Пендел Dewdrop
Налично
Vivalux VIV000663 Полилей CAMELIA 12/3006 Ø450 мм
Налично

Все още няма отзиви.