Milagro MLP8570 Висяща лампа DIEGO 5xE14
251.04 € (490.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 251.04 € (490.99 лв.) |
248.53 € (486.08 лв.) |
246.02 € (481.17 лв.) |
243.51 € (476.26 лв.) |
241.00 € (471.36 лв.) |
238.49 € (466.45 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693785705 |
| ШИРИНА (mm): | 250mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 1000mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| МОЩНОСТ: | 4xE14 max 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 4 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 110 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8572 Подова лампа DIEGO 2xE14
Налично
Milagro MLP8569 Висяща лампа DIEGO 3xE14
Налично
Milagro MLP8568 Висяща лампа DIEGO 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3892 36W LED Пендел Хром Неутрално Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-8002 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Регулируемо Въже Touch On/Off Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-23102 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло Тяло 3000K Регулируема
Налично
Milagro ML8425 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML082 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 80W LED
Налично
Zambelis 2007 LED Пендел 3000K 4000Lm Димируем 50W
Налично

Все още няма отзиви.