V-TAC VT-23102 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло Тяло 3000K Регулируема
72.45 € (141.70 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 72.45 € (141.70 лв.) |
71.73 € (140.29 лв.) |
71.00 € (138.86 лв.) |
70.28 € (137.46 лв.) |
69.55 € (136.03 лв.) |
68.83 € (134.62 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7832 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 9W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1000 lm |
| EAN код | 3800170210592 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 1.68 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 300×1370мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-23101 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло + Черно Тяло 3000K Регулируема
Налично
V-TAC VT-10085 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно+Златно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10086 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно+Златно Тяло 4000K
Налично
V-TAC VT-23102 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло Тяло 3000K Регулируема
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10080 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 3000K
Налично
V-TAC VT-6931 LED Осветител 12W Висящ 4000K
Налично
V-TAC VT-14996 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro ML5491 Висяща LED лампа LOCA WHITE 56W
Налично
Milagro ML7941 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 27W
Налично
Zambelis 2060 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично

Все още няма отзиви.