V-TAC VT-10084 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно Тяло 4000K
51.45 € (100.63 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 51.45 € (100.63 лв.) |
50.94 € (99.63 лв.) |
50.42 € (98.61 лв.) |
49.91 € (97.62 лв.) |
49.39 € (96.60 лв.) |
48.88 € (95.60 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7832 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 9W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1000 lm |
| EAN код | 3800170204270 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 1.56 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 111 lm/W |
| Размери | 300×1400мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-10086 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно+Златно Тяло 4000K
Налично
V-TAC VT-10083 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно 3000K
Налично
V-TAC VT-23103 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло+Сиво Тяло 3000K Регулируема
Налично
V-TAC VT-10084 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно Тяло 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2026300 LED PENDANT ROUND LIGHTING FIXTURE FINESSE D-45 φ500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro ML438 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 3x5W LED
Налично
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML7951 Висяща LED лампа TESORO BLACK 48W
Налично
Zambelis 20255 Пендел 3000K 400Lm 5W
Налично
Maytoni MOD013PL-06B Пендел Ring
Налично

Все още няма отзиви.