Milagro MLP8415 Висяща лампа REFLEX 3xE14
130.38 € (255.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 130.38 € (255.00 лв.) |
129.08 € (252.46 лв.) |
127.77 € (249.90 лв.) |
126.47 € (247.35 лв.) |
125.16 € (244.79 лв.) |
123.86 € (242.25 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693784159 |
| ШИРИНА (mm): | 700mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.52kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.84kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 26 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8413 Висяща лампа REFLEX fi 170 1xE14
Налично
Milagro MLP8414 Висяща лампа REFLEX fi 250 1xE27
Налично
Milagro MLP8412 Аплик REFLEX 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3850 Пендел Бетон Шапка 155/155
Изчерпан
V-TAC VT-10046 24W LED Висяща Лампа (80*100CM) 3000K Черно Тяло
Налично
Vito 2026390 LED LIGHTING PENDANT FIXTURE WAVE φ600*H180 48W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro MLP7775 Висяща лампа ARENA BLUE/GOLD 5xGX53
Налично
Zambelis 20129 Пендел LED 3000K 3600Lm Димиращ 48W 220V
Налично
Kanlux 27001 Висяща лампа OGIVA E27 220V IP20
Изчерпан

Все още няма отзиви.