V-TAC VT-3850 Пендел Бетон Шапка 155/155
22.85 € (44.69 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 22.85 € (44.69 лв.) |
22.62 € (44.24 лв.) |
22.39 € (43.79 лв.) |
22.16 € (43.34 лв.) |
21.94 € (42.91 лв.) |
21.71 € (42.46 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7155 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157618991 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 2.2 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 160 x 290 x 1250 мм |
| Материал | Бетон |
| Дължина на кабела | 1м. |
| Дължина | 1м. |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213988 113W Полилей Димиращ Кафе 3000К
Налично
Milagro MLP6498 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 3xE14
Налично
Milagro ML6161 Висяща LED лампа CARBON 12W
Налично
Milagro MLP8885 Висяща лампа SFERA BLACK/CHROME 5xE14
Налично
Zambelis 1683 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Vivalux VIV002604 Полилей NEW CILINDRO 18/7801
Налично

Все още няма отзиви.