Milagro MLP7974 BETA WHITE/GOLD висяща лампа 1xE27 45см
71.58 € (140.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 71.58 € (140.00 лв.) |
70.86 € (138.59 лв.) |
70.15 € (137.20 лв.) |
69.43 € (135.79 лв.) |
68.72 € (134.40 лв.) |
68.00 € (133.00 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693779742 |
| ШИРИНА (mm): | 450mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 450mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 220mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 450mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | BIEL / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.54kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.95kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8286 BETA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP7897 BETA WHITE/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP8954 Висяща лампа BETA BLACK/WHITE 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP7896 BETA BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-23099 LED Осветител 25W Висящ Един Ринг 3000К Бяло Тяло
Налично
Milagro MLP5451 Висяща лампа VENEZIA BLACK 3xE27
Налично
Milagro MLP4281 Висяща лампа CATS 1xE27
Налично
Milagro MLP6239 Висяща лампа DANI BLACK/GOLD 1xGU10
Налично
Milagro ML188 ALBA 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Zambelis 20161 Лед Пендел 3000K 5600Lm 70W
Налично

Все още няма отзиви.