Milagro MLP5451 Висяща лампа VENEZIA BLACK 3xE27
124.24 € (242.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 124.24 € (242.99 лв.) |
123.00 € (240.57 лв.) |
121.76 € (238.14 лв.) |
120.51 € (235.70 лв.) |
119.27 € (233.27 лв.) |
118.03 € (230.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754510 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 160 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.82kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.58kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 45бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5449 Аплик VENEZIA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP5450 Висяща лампа VENEZIA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP5438 Висяща лампа VENEZIA WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP5436 Аплик VENEZIA WHITE 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7225 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 2xE27
Налично
Milagro ML518 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 50W
Налично
Zambelis 1683 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Maytoni P140-PL-170-1-G Пендел Fermi 220V 1xE27 IP20
Налично
Maytoni P140-PL-110-1-N Пендел Fermi
Налично
Vito 4100970 Пендел за таван BITEZ-S-300 1xE27 OPAL IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.