Milagro ML188 ALBA 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
38.86 € (76.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 38.86 € (76.00 лв.) |
38.47 € (75.24 лв.) |
38.08 € (74.48 лв.) |
37.69 € (73.72 лв.) |
37.31 € (72.97 лв.) |
36.92 € (72.21 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693731887 |
| ШИРИНА (mm): | 100mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 280mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 35mm |
| МОЩНОСТ: | 5W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 350lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78305 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.48kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.6kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 10бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 7.2kg |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML189 LAMPA WISZĄCA ALBA 3X5W LED
Налично
Milagro ML188 ALBA 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML228 ВИСЯЩА ЛАМПА ALBA 12W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10079 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 4000K
Налично
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Milagro ML7943 РОТОНДА ХРОМ 51W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8854 Висяща LED лампа Saturno Black 28W
Налично
Maytoni MOD555PL-L30CH5K ЛЕД Пендел Amulet 220V 4000K 30W IP20
Налично
Zambelis 18151 Пендел 6x7W LED 3200K 7W
Налично

Все още няма отзиви.