Milagro MLP7342 Висяща лампа ULTIMO BLACK 3xE27
124.24 € (242.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 124.24 € (242.99 лв.) |
123.00 € (240.57 лв.) |
121.76 € (238.14 лв.) |
120.51 € (235.70 лв.) |
119.27 € (233.27 лв.) |
118.03 € (230.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693773429 |
| ШИРИНА (mm): | 500mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 500mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 500mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.31kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.42kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 58 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 58 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7353 Висяща лампа ULTIMO WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP7344 ULTIMO BLACK Подова лампа 1xE27 + 1xmini GU10
Налично
Milagro MLP7334 Аплик ULTIMO BLACK 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004869 LED полилей OMICRON LED 38W злато CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-3739 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен Ф250
Изчерпан
V-TAC VT-3934 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-6959 LED Осветител 50W Висящ Димиращ 4000K Corten
Налично
V-TAC VT-10055 24W LED Висяща Лампа (80*20*100CM) 4000K Бяло Тяло
Налично

Все още няма отзиви.