V-TAC VT-3934 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Топло Бяла Светлина
47.63 € (93.16 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 47.63 € (93.16 лв.) |
47.15 € (92.22 лв.) |
46.68 € (91.30 лв.) |
46.20 € (90.36 лв.) |
45.72 € (89.42 лв.) |
45.25 € (88.50 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7333 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 7W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 400 lm |
| EAN код | 3800157628952 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Експлоатационен срок | 30000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.428 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø120 x 190 мм |
| Материал | Метал. Акрил |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-3934 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Топло Бяла Светлина
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10076 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Черно Тяло
Изчерпан
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Milagro ML7950 LUCERO GOLD 48W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 180031 Лед Пендел 3000K 135W
Налично
Zambelis 2073 Лед Пендел димируем 3000K 5440Lm 68W
Налично
Zambelis 2034 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично

Все още няма отзиви.