Vivalux VIV004869 LED полилей OMICRON LED 38W злато CCT-switch 3000-4000-6000K
Новите декоративни LED осветителни тела с марка VIVALUX са елегантна комбинация от метал със силиконов дифузер и с възможност за избор на цветна температура 3000K/4000K/6000K Полилеите от серията OMICRON LED са с проволки за регулиране на височината на окачване
79.76 € (156.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 79.76 € (156.00 лв.) |
78.96 € (154.43 лв.) |
78.16 € (152.87 лв.) |
77.37 € (151.32 лв.) |
76.57 € (149.76 лв.) |
75.77 € (148.19 лв.) |
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | OMICRON LED |
| Мощност(W) | 38W |
| Светлинен поток (lm) | 2152lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø550x1200mm |
| Цвят на корпуса | злато |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004869 LED полилей OMICRON LED 38W злато CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Vivalux VIV004870 LED полилей OMICRON LED 38W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Обща информация
| Серия | |
|---|---|
| Марка |
Технически данни
| Светлинен поток (lm) |
|---|
Възможности
| Димиране | |
|---|---|
| Степен на защита |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3939 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-6931 LED Осветител 12W Висящ 4000K
Налично
V-TAC VT-15338 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-10074 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Бяло Тяло
Налично
Milagro ML503 ORION WHITE 99W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML518 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 50W
Налично

Все още няма отзиви.