Milagro MLP7226 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 3xE27
130.38 € (255.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 130.38 € (255.00 лв.) |
129.08 € (252.46 лв.) |
127.77 € (249.90 лв.) |
126.47 € (247.35 лв.) |
125.16 € (244.79 лв.) |
123.86 € (242.25 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693772262 |
| ШИРИНА (mm): | 720mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 600-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 130mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.2kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.65kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 29 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 92 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 8 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7227 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 5xE27
Налично
Milagro MLP7224 Стенна лампа ERIK Black/Wood 1XE27
Налично
Milagro MLP7225 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 2xE27
Налично
Milagro MLP7226 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3859 Пендел Черна Мрежа Сфера ф300
Налично
Milagro ML5756 LOCA BLACK 56W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP6802 DELFINKA FINKA MiniMini висяща лампа 1xE27
Налично
Zambelis 1663 Пендел 1xE27 IP20
Налично
Vito 4102240 Пендел за таван ART-2411 1xE27 BLACK&
Налично
Vivalux VIV004118 Пендел RETRO R6002 антично злато/черен усукан кабел
Налично

Все още няма отзиви.