Vito 4102240 Пендел за таван ART-2411 1xE27 BLACK&
LM/ART.2411/1xE27/MAT.BLC-E.GLD/220V/DEC.PEND.LAMP
19.83 € (38.78 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 19.83 € (38.78 лв.) |
19.63 € (38.39 лв.) |
19.43 € (38.00 лв.) |
19.24 € (37.63 лв.) |
19.04 € (37.24 лв.) |
18.84 € (36.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Не |
| Начин на Монтаж | Пендел |
| HSC GTIP: | 9405.10.50.10.19 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 220-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Максимална Мощност | 60W |
| Клас на Защита | Class II |
| Цокъл | E27 |
| IP Защита | IP20 |
| Материал на Корпуса | Пластмаса & Стъкло |
| Цвят на корпуса | Матирано Черно & Златно |
| Материал на Дифузера | Стъкло |
| Височина | 280+Max900 mm |
| Широчина | Ø130 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 4102230 Пендел за таван ART-2410 1xE27 BLACK&
Налично
Vito 4102500 Пендел за таван ART-150 1xE27 CHAMPAGNE IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102240 Пендел за таван ART-2411 1xE27 BLACK&
Налично
Vito 4102450 Пендел за таван ART-300 1xE27 CHROME IP20 60W 220V
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7996 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Регулируемо Въже Touch On/Off Бяло Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP7046 ОВАЛНА ЧЕРНА висяща лампа 3xE27
Налично
Zambelis 19107 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Zambelis 20267 Пендел 1xE27 MAX 20W
Налично
Vito 4102410 Пендел за таван ART-V7 1xE27 CHROME IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.