Milagro MLP6541 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 3xE27 Circle
145.72 € (285.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 145.72 € (285.00 лв.) |
144.26 € (282.15 лв.) |
142.81 € (279.31 лв.) |
141.35 € (276.46 лв.) |
139.89 € (273.60 лв.) |
138.43 € (270.75 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765417 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 260mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.82kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.85kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 25 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 12бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6538 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP6536 RICHMOND BLACK / GOLD аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6541 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 3xE27 Circle
Налично
Milagro MLP6543 RICHMOND BLACK / GOLD висяща лампа 5xE27 Правоъгълник
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
V-TAC VT-40521 Дървен Пендел E27 Дърво D250 x H450мм
Изчерпан
Milagro MLP6284 Висяща лампа VIDAR WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP7226 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 3xE27
Налично
Zambelis 20131 Лед Пендел димируем 3000K 1440Lm 18W
Налично
Zambelis 2009 LED Пендел 37W 50W 3000K 8960Lm Димируем 25W
Налично

Все още няма отзиви.