Milagro MLP6539 RICHMOND BLACK / GOLD Висяща лампа 3xE27 Лента
145.72 € (285.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 145.72 € (285.00 лв.) |
144.26 € (282.15 лв.) |
142.81 € (279.31 лв.) |
141.35 € (276.46 лв.) |
139.89 € (273.60 лв.) |
138.43 € (270.75 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765394 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 260mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.8kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.9kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 29 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6541 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 3xE27 Circle
Налично
Milagro MLP6536 RICHMOND BLACK / GOLD аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6542 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 5xE27 Circle
Налично
Milagro MLP6538 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3828 Пендел Черен Мат С Черен Кабел
Изчерпан
V-TAC VT-8023 16W LED Висяща Декоративна Лампа 860*300 Златно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML8425 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP6543 RICHMOND BLACK / GOLD висяща лампа 5xE27 Правоъгълник
Налично
Milagro MLP8383 ШИК висяща лампа 1xE27
Налично
Vivalux VIV004120 Пендел RETRO R6001 антик/черен гладък кабел
Налично

Все още няма отзиви.