Milagro MLP846 Висяща лампа HORSES 1xE27
38.86 € (76.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 38.86 € (76.00 лв.) |
38.47 € (75.24 лв.) |
38.08 € (74.48 лв.) |
37.69 € (73.72 лв.) |
37.31 € (72.97 лв.) |
36.92 € (72.21 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693745853 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | MULTIKOLOR |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТА + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.37kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.76kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 38 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 38 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 22 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 42бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP846 Висяща лампа HORSES 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3890 18W Пендел Стъклен Хром 4000K
Изчерпан
Milagro ML984 МЕДНА 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML6339 Висяща лампа MARBLE BLACK 1xGU10
Налично
Milagro MLP7353 Висяща лампа ULTIMO WHITE 3xE27
Налично
Kanlux 36506 Висяща лампа JASMIN C 2xE27 220V IP20
Налично
Zambelis 1517 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично

Все още няма отзиви.