Milagro ML066 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 36W LED
204.52 € (400.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 204.52 € (400.01 лв.) |
202.47 € (396.00 лв.) |
200.43 € (392.01 лв.) |
198.38 € (388.00 лв.) |
196.34 € (384.01 лв.) |
194.29 € (380.00 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693700661 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 600 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 40 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15 mm |
| МОЩНОСТ: | 36W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 2520lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78190 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.46kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.12kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 68.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 68.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 17 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 14бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Stryropian |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Maytoni MOD013PL-06BS Пендел Ring
Налично
Vivalux VIV003849 Луна за вграждане RING SL514 бял
Налично
Vivalux VIV003851 Луна за вграждане RING SL514 никел мат
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML7953 Висяща LED лампа TESORO GOLD 48W
Налично
Milagro ML426 OVO 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML514 Висяща LED ЛАМПА NIX WHITE 50W
Налично
Milagro ML405 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 24W LED
Налично
Maytoni MOD016PL-L75B ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 79W IP20
Налично
Zambelis 17010 ЛЕД Пендел 2700K 150Lm 3W
Налично

Все още няма отзиви.