Milagro MLP6122 Висяща лампа JOKER WHITE/GOLD 5xGU10
131.40 € (257.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 131.40 € (257.00 лв.) |
130.09 € (254.43 лв.) |
128.77 € (251.85 лв.) |
127.46 € (249.29 лв.) |
126.14 € (246.71 лв.) |
124.83 € (244.15 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761228 |
| ШИРИНА (mm): | 900 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 60 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-800 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 425mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 5xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 5 |
| ЦВЯТ: | Бяло злато |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.81kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 6.64kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 92 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 9 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP900 Плафон JOKER WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP1413 Lampa wisząca JOKER BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP7725 Висяща лампа JOKER NAVY BLUE/GOLD 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8838 Висяща лампа MONZA BLACK 1xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP6217 Висяща лампа TAYLOR WHITE 1xE27 60W
Налично
Milagro MLP8884 Висяща лампа SFERA BLACK/CHROME 3xE14
Налично
Vivalux VIV004613 LED полилей WILD LED 43W 4000K
Налично
Maytoni P052PL-01GR Пендел Globo
Налично

Все още няма отзиви.