Vivalux VIV004613 LED полилей WILD LED 43W 4000K
Осветително тяло WILD LED 43W не се димира 25 000h 230V 43W 2681lm сатениран никел 120° IP20 Осветителното тяло вече е налично в нов по-лесен начин за избор на желаната цветна температура който може да бъде направен чрез плъзгач поставен върху захранването Така в зависимост от положението на плъзгача то ще свети постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина) 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина)
89.48 € (175.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 89.48 € (175.01 лв.) |
88.59 € (173.27 лв.) |
87.69 € (171.51 лв.) |
86.80 € (169.77 лв.) |
85.90 € (168.01 лв.) |
85.01 € (166.27 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | WILD LED |
| Мощност(W) | 43W |
| Светлинен поток (lm) | 2681lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø540x1500mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | сатениран никел |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004613 LED полилей WILD LED 43W 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10074 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Бяло Тяло
Налично
V-TAC VT-10082 9W LED Висяща Лампа (19.5*17.5*100CM) Черно 3000K
Налично
Milagro ML183 КАРБОНОВА ВИСЯЩА ЛАМПА 3X5W LED
Налично
Milagro ML7944 ROTONDA GOLD 51W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML7950 LUCERO GOLD 48W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6187 Висяща лампа SIRIUS 80W
Налично

Все още няма отзиви.