Milagro MLP5426 Висяща лампа SFERA WOOD 5xE14
172.31 € (337.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 172.31 € (337.01 лв.) |
170.59 € (333.65 лв.) |
168.86 € (330.26 лв.) |
167.14 € (326.90 лв.) |
165.42 € (323.53 лв.) |
163.69 € (320.15 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754268 |
| ШИРИНА (mm): | 350 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 350 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 5xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 5 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.41kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.25kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 36 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 37 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 30бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8865 Полилей SFERA BLACK 3xE14
Налично
Milagro MLP7236 Висяща лампа SFERA WOOD 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213987 113W Полилей Димиращ Черен 3000К
Налично
Milagro ML501 ORION БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 22W LED
Налично
Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Maytoni MOD317PL-04B Пендел Balance 220V 4xG9
Налично
Vivalux VIV000786 Пендел стандартен 31112 прозрачен
Налично

Все още няма отзиви.