Milagro ML501 ORION БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 22W LED
102.26 € (200.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 102.26 € (200.00 лв.) |
101.24 € (198.01 лв.) |
100.21 € (195.99 лв.) |
99.19 € (194.00 лв.) |
98.17 € (192.00 лв.) |
97.15 € (190.01 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693735014 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 22W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1540lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78501 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.87kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 14 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 13cm |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML503 ORION WHITE 99W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML501 ORION БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 22W LED
Налично
Maytoni MIR011WL-L9W4K ЛЕД Аплик Осветление за огледало или картина Orion 220V 4000K 9W IP20
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213959 38W Пендел/Плафон Кръг 3 Цветен D:600*H:2000 Димиращ Бял
Налично
V-TAC VT-10044 LED Осветител 38W Висящ (95*100CM) Черен 3000K
Налично
V-TAC VT-10056 24W LED Висяща Лампа (80*20*100CM) 3000K Бяло Тяло
Налично
V-TAC VT-23099 LED Осветител 25W Висящ Един Ринг 3000К Бяло Тяло
Налично
Milagro ML5498 Висяща LED лампа SWIRL 24W
Налично
Zambelis 1616 Пендел LED 3000K Dimmable 60W
Налично

Все още няма отзиви.