V-TAC VT-213987 113W Полилей Димиращ Черен 3000К
234.36 € (458.37 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 234.36 € (458.37 лв.) |
232.02 € (453.79 лв.) |
229.67 € (449.20 лв.) |
227.33 € (444.62 лв.) |
224.99 € (440.04 лв.) |
222.64 € (435.45 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-101-2D |
| Мощност | 113W |
| Напрежение | AC 180-240V |
| Ъгъл на светлина | 360° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 6300 lm |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Ампераж | 535МА |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | >20 000 ч. |
| Енергиен клас | G |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 3.7 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Лесен монтаж |
| Материал | Акрил. Алуминий |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-213988 113W Полилей Димиращ Кафе 3000К
Налично
V-TAC VT-213987 113W Полилей Димиращ Черен 3000К
Налично
V-TAC VT-213986 113W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10076 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Черно Тяло
Изчерпан
Milagro ML8420 GALAXIA BLACK 26W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML325 Висяща LED ЛАМПА RAY 24W
Налично
Milagro ML518 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 50W
Налично
Maytoni MOD101PL-L88W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 88W IP20
Налично
Zambelis 20331 Пендел LED 3000K 2880Lm 32W 220V
Налично

Все още няма отзиви.