Milagro MLP3710 Висяща лампа Ralph 1xE27
49.60 € (97.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 49.60 € (97.01 лв.) |
49.10 € (96.03 лв.) |
48.61 € (95.07 лв.) |
48.11 € (94.09 лв.) |
47.62 € (93.14 лв.) |
47.12 € (92.16 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693737100 |
| ШИРИНА (mm): | 250 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 305mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | Дърво + Метал |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.23kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.30kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 36.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 26.5 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP3710 Висяща лампа Ralph 1xE27
Налично
Milagro MLP3712 Висяща лампа Ralph 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10060 19W LED Висящ Осветител Със Спот Черен 3000K
Налично
V-TAC VT-10074 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Бяло Тяло
Налично
Milagro MLP6121 Висяща лампа JOKER BLACK/GOLD 5xGU10
Налично
Milagro MLP5588 Висяща лампа VEGAS 3xE27
Налично
Zambelis 2033 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Zambelis 20153 Пендел 1xE27 MAX 15W
Налично

Все още няма отзиви.