Milagro MLP5588 Висяща лампа VEGAS 3xE27
107.88 € (210.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 107.88 € (210.99 лв.) |
106.80 € (208.88 лв.) |
105.72 € (206.77 лв.) |
104.64 € (204.66 лв.) |
103.56 € (202.55 лв.) |
102.49 € (200.45 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755883 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.6kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 3230310 Външно Стенно Осветление VEGAS P1 GU10 IP44 Пластмаса Черно
Налично
Milagro MLP5587 Висяща лампа VEGAS 1xE27
Налично
VITO 3230320 Външно Стенно Осветление VEGAS P1 GU10 IP44 Пластмаса Черно
Налично
VITO 3240540 Външно Стенно Осветление VEGAS A GU10 IP44 Неръждаем Метален Никел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3807 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Червен
Налично
Изчерпан
V-TAC VT-3764 Пендел Черна Шапка Основа Дърво Малък Ф250
Изчерпан
Milagro ML7950 LUCERO GOLD 48W LED висяща лампа
Налично
Kanlux 36502 Висяща лампа JASMIN C E27 220V IP20
Налично
Vito 4101940 Пендел за таван RIND-4 1xE27 MATTE BLACK 200MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.