Milagro MLP5589 Висяща лампа VEGAS 3xE27
107.88 € (210.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 107.88 € (210.99 лв.) |
106.80 € (208.88 лв.) |
105.72 € (206.77 лв.) |
104.64 € (204.66 лв.) |
103.56 € (202.55 лв.) |
102.49 € (200.45 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755890 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.08kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.43kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 3230310 Външно Стенно Осветление VEGAS P1 GU10 IP44 Пластмаса Черно
Налично
VITO 3240550 Външно Стенно Осветление VEGAS 2A GU10 IP44 Неръждаем Метален Никел
Налично
Milagro MLP5587 Висяща лампа VEGAS 1xE27
Налично
VITO 3240540 Външно Стенно Осветление VEGAS A GU10 IP44 Неръждаем Метален Никел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8012 20W LED Висяща Декоративна Лампа Ф500 Черно Тяло 3000K
Изчерпан
Milagro MLP6610 Висяща лампа SANTIAGO AMBER 3xE27
Налично
Milagro MLP7046 ОВАЛНА ЧЕРНА висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro ML502 ORION WHITE 53W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro MLP8884 Висяща лампа SFERA BLACK/CHROME 3xE14
Налично
Maytoni P020PL-01B Пендел Shelby 220V 1xGU10
Налично

Все още няма отзиви.