Milagro ML6162 ICE 12W LED висяща лампа
348.19 € (681.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 348.19 € (681.00 лв.) |
344.71 € (674.19 лв.) |
341.23 € (667.39 лв.) |
337.74 € (660.56 лв.) |
334.26 € (653.76 лв.) |
330.78 € (646.95 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761624 |
| ШИРИНА (mm): | 450 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 450 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-2000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 280mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 12W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 840lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB76947 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 6kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 6.44kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 13 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1.0000 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML321 ICE 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML6162 ICE 12W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML323 ЛЕД ВИСЯЩА ЛАМПА 25W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-40011 72W LED Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
V-TAC VT-6931 LED Осветител 12W Висящ 4000K
Налично
Milagro ML8864 Висяща LED лампа Saturno Black 65W
Налично
Maytoni MOD877PL-L70W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 70W IP20
Налично
Maytoni MOD070PL-L38B3K ЛЕД Пендел Fad 220V 3000K 36W IP20
Налично
Zambelis 2071 Пендел LED 3000K 3920Lm Димиращ 49W 220V
Налично

Все още няма отзиви.