Milagro ML8864 Висяща LED лампа Saturno Black 65W
348.19 € (681.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 348.19 € (681.00 лв.) |
344.71 € (674.19 лв.) |
341.23 € (667.39 лв.) |
337.74 € (660.56 лв.) |
334.26 € (653.76 лв.) |
330.78 € (646.95 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788645 |
| ШИРИНА (mm): | 1200mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 1200mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 65W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 3500lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| СРЕДЕН ЖИВОТ: | 30000h |
| CRI [RA]: | 80 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| ЪГЪЛ НА ЛЪЧА: | 120° |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.2kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 126 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 126 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 10.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8861 LED плафон Saturno Gold 46W
Налично
Milagro ML8863 Висяща LED лампа Saturno Gold 57W
Налично
Milagro ML8853 Saturno Gold 46W LED стенна лампа
Налично
Milagro ML8864 Висяща LED лампа Saturno Black 65W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3939 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-7992 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Сиво Тяло 3000K
Налично
Vito 2026390 LED LIGHTING PENDANT FIXTURE WAVE φ600*H180 48W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Maytoni MOD102PL-L42W ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 42W IP20
Налично
Zambelis 18151 Пендел 6x7W LED 3200K 7W
Налично
Maytoni MOD073PL-L16B3K Пендел Solen
Налично

Все още няма отзиви.