V-TAC VT-40011 72W LED Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
252.47 € (493.79 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 252.47 € (493.79 лв.) |
249.95 € (488.86 лв.) |
247.42 € (483.91 лв.) |
244.90 € (478.98 лв.) |
242.37 € (474.03 лв.) |
239.85 € (469.11 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7390 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 72W |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 6500 lm |
| EAN код | 3800157640497 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >10000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | 30 000 ч. |
| Енергиен клас | G |
| Тегло | 6.4 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø390 x 2000 мм |
| Материал | PC. Желязо |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-40011 72W LED Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3978 32W LED Двоен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Изчерпан
V-TAC VT-10081 9W LED Висяща Лампа (19.5*17.5*100CM) Черно 4000K
Налично
Milagro ML7953 Висяща LED лампа TESORO GOLD 48W
Налично
Maytoni MOD057PL-L78W4K ЛЕД Пендел Cosmos 220V 4150K 72W IP22
Налично
Zambelis 1933 Пендел LED 3000K Димиращ 96W 220V
Налично
Zambelis 18151 Пендел 6x7W LED 3200K 7W
Налично

Все още няма отзиви.